• Turnusy rehabilitacyjne
  • Konsultacje
  • Szkolenia

 

OD DZIŚ RUSZAJĄ ZAPISY NA SZKOLENIE  III stopniowego w SIEDLCACH W Niepublicznej Szkole Podstawowej Aleksander 

Podaje terminy na kolejne szkolenie 3 stopniowe z terapii behawioralnej dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu. Szkolenie przygotowuje do certyfikatu terapeuty behawioralnego.

JEŚLI ktoś zrezygnuje bardzo proszę o taka informację , by mogli przyjść osoby z listy rezerwowej.

terminy:

I część : 27-29.11.15  IIcz 15-17.01.16

czas: piatek : 16-20   sobota: 9-.16:00 niedziela 9-15:00

MIEJSCE:  Szkoła Podstawowa Aleksander

ul. Bolesława Prusa44

Siedlce

 

zgłoszenia mailowo: na górze stronki po lewej stronie są zapisy on- line i tam proszę się zapisywać lub Na stronie szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  z dopiskiem SZKOLENIE  SIEDLCE . Bardzo prosze o zaznaczenie tej informacji w tytule. Podajecie państwo  w mailu swoje dane czyli imię i nazwisko oraz kontakt mailowy i telefoniczny.

kryterium uczestniczenia w szkoleniu  szkoleniu : kolejność zgłoszenia .

płatność  TYLKO PRZELEWEM  20.11.2015 r.

 nr  konta 96 1090 2688 0000 0001 3117 1113 z dopiskiem szkolenie SZKOLENIE  SIEDLCE 

Możliwość wpłaty w 2 ratach :

1.do 15.11.15

2.5.01.16 

po 425 zł lub całość do 20.11.15

KOSZT SZKOLENIA : 850 zł brutto za całość.

prosze podawać w zgłoszeniu dane do rachunku. 

rachunki otrzymacie Państwo na szkoleniu.

ilość miejsc ograniczona, wpłata bedzie kryterium dostania się na szkolenie.

SERDECZNIE ZAPRASZAM

LISTA OSÓB: 

.  Anna Kowalczyk.

 

2. Aldona Kocyła-Łukasiewicz.

 

 

 

3. Michał Łukasiewicz.

 

 

 

4. Beata Dziędzik.

 

5. Katarzyna Ozdoba. 

 

6. Anna Pietrasik

 

7. Sylwia Gostołek

 

8. Mariola Kowalczyk

 

9. Martyna Krzyszczak

 

10. Katarzyna Teodorczuk

 

11. Grażyna Jarmołowska

 

12. Aleksandra Bugno

 

13. Anna Strzezysz

 

14. Ewelina Jastrzębska

 

15. Maria Katarzyna Wieczorek

 

16. Katarzyna Gryczewska

 

17. Natalia Iskrzycka

 

18. Joanna Kowalik

19 Grażyna Jarmołowska

20. Anna Danielewicz

21. .Aleksandra Bugno

22.Hanna Selwiak

23.Marta Maksymiuk

24.Justyna Urban Jędrzejewicz

25.Agnieszka Biskup

26.Mirosława Wawryniuk

27.Iwona Wojcieszuk

28.Elżbieta Bąbiak 

29.Marzena Mrozowska 

 

 

 

Szanowni Państwo

KONIEC ZAPISÓW NA SZKOLENIE W CHORZOWIE

Bardzo dziekuje za tak duże zainteresowanie szkoleniem z terapii behawioralnej.

UWAGA: spotykamy się w przedszkolu i przenosimy się do budynku obok( 30m) .

pozdrawiam Państwa serdecznie .

Beata  Ignaczewska 

LISTA OSÓB NA SZKOLENIE W CHORZOWIE LISTOPAD/ GRUDZIEŃ 2015r.

UWAGA : KONIEC ZAPISÓW NA SZKOLENIE. NASTĘPNE ODBĘDZIE SIĘ W GLIWICACH 

STYCZEŃ/ LUTY. ZAPISY BĘDĄ POD KONIEC LISTOPADA. SERDECZNIE ZAPRASZAM.

1. Zając Sandra 

2.Gola Sandra

3.Piwowarczyk Malgorzata

4.Dudek Jolanta 

5.Mucha Aleksandra 

6.Jurczykowska Natalia

7.Okulkowska Beata

8.Jaskulska Magda

9.Kubica Ilona 

10.Podgórska Lidia

11.Likus Elwira

12.Nenko Jolanta

13. Łuczyńska Wioleta

14.Pindycka Sabina

15.Frąckowiak Dominika

16.Tkocz-Kowol Monika

17.Janik Ewa

18. Sobolewska Elżbieta

19.Cupiał  Barbara

20. Janikowska Katarzyna 

21.Kościuszko Aleksandra

22.Kordusiak Sonia

23.Kapusta Paulina

24.Pawlak Małgorzata 

25.Paluch Małgorzata 

26.Pawlak Kaorlina 

27.Garbarz Anna

28. Fugler Aleksandra 

29. Drożdżal Michalina 

30.Pastusiak Magda

31. Adamiec Kinga

32.Pianka-Panek Urszula

33.Dobras Iwona

34.Skoczeń-Wątroba Agata

35.Lauterbach-Grimm Wiesława

36.Gąska-Dorosz Dorota

37.Działowska Anita

38.Buchlińska Maria

39.Pąk Agnieszka

40.Rudek-Kos Patrycja 

41. Brzezina Dominika

42.Skowron Anna

43. Kijek Remigiusz  

44.Szczepańska Renata 

45. Zienkiewicz Aleksandra

KONIEC ZAPISÓW!! 

 

 

 

 

LISTA OSÓB NA SZKOLENIE W CHORZOWIE LISTOPAD/ GRUDZIEŃ 2015r.

1. Zając Sandra 

2.Gola Sandra

3.Piwowarczyk Malgorzata

4.Dudek Jolanta 

5.Mucha Aleksandra 

6.Jurczykowska Natalia

7.Okulkowska Beata

8.Jaskulska Magda

9.Kubica Ilona 

10.Podgórska Lidia

11.Likus Elwira

12.Nenko Jolanta

13. Łuczyńska Wioleta

14.Pindycka Sabina

15.Frąckowiak Dominika

16.Tkocz-Kowol Monika

17.Janik Ewa

18. Sobolewska Elżbieta

19.Cupiał  Barbara

20. Janikowska Katarzyna