Profesjonalne turnusy rehabilitacyjne dla dzieci ze spektrum autyzmu.

Centrum Terapii Behawioralnej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców. Często państwo pytacie nas, jak radzić sobie w domu, jak pogodzić obowiązki domowe z terapią dziecka. Proponujemy tydzień ze specjalistami, którzy pokażą, jak można połączyć terapię z życiem codziennym, jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami, na przykład podczas posiłków, spacerów, wyjść na plac zabaw. Pokażemy, jak uczyć Państwa pociechy nowych potrzebnych umiejętności związanych, między innymi, z mową i zabawą.

Oferujemy intensywną terapię opartą na Stosowanej Analizie Zachowania w wymiarze od 21 do 28 godzin tygodniowo oraz profesjonalnej opieki bez obecności rodziców w wymiarze do 20 godzin tygodniowo. Każdą rodziną zaopiekuje się doświadczony terapeuta behawioralny, który wraz z superwizorem będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem terapii.W pakiecie usług oferujemy:

  • Codzienną terapię dziecka w obecności rodzica w wymiarze 3-4 godzin dziennie (godziny ruchome w zależności do wieku dziecka)
  • Zajęcia opiekuńczo-terapeutyczne w wymiarze do 3 godzin dziennie bez rodziców. Ten czas rodzice/ rodzic mają przeznaczyć na odpoczynek. Mamy świadomość, że zostawiając swoje dziecko pod profesjonalną opieką będziecie Państwo bardziej zrelaksowani i z większą energią włączycie się do terapii.
  • Codzienne spotkania w celu omówienia minionego dnia.
  • 2 szkolenia teoretyczne dotyczące Stosowanej Analizy Zachowania na początku oraz pod koniec turnusu.
  • Turnus kończy się podsumowaniem całego tygodnia oraz przygotowaniem programu domowego, który otrzymacie Państwo drogą mailową w ciągu 2 tygodni od zakończenia zajęć.
  • Zakwaterowanie w komfortowych apartamentach

UWAGA: reszta informacji w AKTUALNOŚCIACH.