Od dziś zaczynamy zapisy na intensywną terapię wg Stosowanej Analizy Zachowania w Gliwicach i w Zabrzu. Dzieci w wieku 2- 8 lat.

Mamy wolnye 3 miejsca w godzinach do ustalenia. Terapia odbywa się w systemie jeden na jeden pod opieka merytoryczną certyfikowanego superwizora SAZ. Zapisy mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Stała terapia jeden na jeden w ilości minimum 6 godz tygodniowo. Uczymy naszych dzieci całościowo: uczymy dzieci pracy indywidualnej  oraz pracy, zabawy w grupie i duży nacisk kładziemy na kształtowanie umiejętności społecznej, rozwoju komunikacji i samodzielności. Dzieci w CTB są objęte naszą opieką w domu oraz w placówce, gdzie uczęszczają ( za zgodą placówki).

szczególy na maila lub telefonicznie : 609 207 526 Beata Ignaczewska

z poważaniem